اخبار > شروع ثبت نام در بیست ویکمین همایش آموزش پزشکی


  چاپ        ارسال به دوست

شروع ثبت نام در بیست ویکمین همایش آموزش پزشکی

شروع ثبت نام در بیست ویکمین همایش آموزش پزشکی

شروع ثبت نام بیست و یکمین همایش آموزش پزشکی

لطفا قبل از اقدام به ثبت نام برای شرکت در همایش، موارد زیر را دقیقا مطالعه فرمایید.

 1. همانگونه که در سایت همایش، اطلاعات مربوط به ثبت نام ذکر شده است، شرکت در بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی (27 لغایت 29 فروردین ماه 1399) منوط به ثبت نام برای شرکت در همایش و پرداخت هزینه ثبت نام است.
 2. ثبت نام و پرداخت هزینه شرکت در برنامه اصلی همایش شامل موارد زیر می شود: امکان شرکت در کلیه برنامه های اصلی در روزهای دوم و سوم همایش از جمله کارگاه های حین همایش (28 و 29 فروردین ماه 1399)، مراسم افتتاحیه همایش و اختتامیه جشنواره کشوری شهید مطهری (27 فروردین ماه 1399 از ساعت 18 الی 20)، ناهار (28 و 29 فروردین ماه 1399)، پذیرایی های میان وعده (28 و 29 فروردین ماه 1399)، مراسم شام افتتاحیه همایش (27 فروردین ماه 1399)، امکان استفاده از اپلیکیشن همایش، دریافت پکیج همایش، امکان استفاده از گزینه پخش همزمان (در ایام همایش و نیز دسترسی به ویدیوکلیپ های ضبط شده از همایش) و دریافت گواهی شرکت در همایش از طریق سامانه و امتیاز آموزش مداوم برای متقاضیان امتیاز آموزش مداوم.
 3. لطفا توجه داشته باشید، در صورتی که شما مشمول امتیاز آموزش مداوم هستید اما تمایلی به دریافت امتیاز آموزش مداوم ندارید می توانید با استفاده از گزینه مربوط در روند ثبت نام، با پرداخت هزینه مشابه افراد غیرمشمول در همایش شرکت کنید.
 4. ثبت نام و پرداخت هزینه شرکت در کارگاه های پیش از همایش شامل موارد زیر می شود: امکان شرکت در کارگاه ثبت نام شده، دریافت محتوای کارگاه (بر اساس انتخاب برگزار کننده کارگاه)، پذیرایی­های میان وعده، ناهار و دریافت گواهی شرکت در کارگاه.
 5. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های ثبت نام و مهلت پایان ثبت نام زودهنگام می توانید به بخش هزینه های ثبت نام سایت همایش مراجعه کنید.
 6. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای هر یک از کارگاه های همایش می توانید به بخش برنامه همایش/رویدادهای همایش/کارگاه های آموزشی مراجعه کنید. پیشنهاد می شود قبل از ورود به صفحه انتخاب برنامه، در ابتدا مرور کاملی روی برنامه های کارگاه ها داشته باشید تا کارگاه هایی که بیشترین علاقه به شرکت در آنها را دارید مشخص و در زمان ثبت نام شرکت در همایش سریعا اقدام به انتخاب آنها کنید. در عین حال شما می توانید برای بازبینی سریع کارگاه، روی عنوان کارگاه در صفحه بعد کلیک کرده و اطلاعات کارگاه مورد نظر را مشاهده کنید.
 7. برای ثبت نام مراحل ساده ای در نظر گرفته شده است. صرفا با دنبال کردن مسیری که در این فرایند در سامانه طراحی شده است و دقت مورد نیاز به راحتی می توانید این روند را در مدت چند دقیقه انجام دهید.
 8. به منظور فراهم کردن امکان شرکت تعداد افراد بیشتری در کارگاه های پیش از همایش، هر فرد فقط می تواند در یک کارگاه (اعم از نیم روز یا تمام روز شرکت کند.
 9. در صورت تکمیل ظرفیت هر کارگاه، در ستون ظرفیت کارگاه، تکمیل بودن آن نشان داده می شود.
 10. در صورت خالی ماندن ظرفیت هر یک از کارگاه های پیش از همایش تا پایان مهلت ثبت نام آنلاین (24 فروردین ماه 1399)، ثبت نام در محل برای آن کارگاه ها انجام خواهد شد.
 11. لطفا توجه داشته باشید که بر اساس مصوبه کمیته علمی همایش، برنامه ارایه فرایندهای برتر جشنواره سیزدهم (برخلاف سنوات اخیر) به صورت تجمیع یافته و در روز اول همایش (27 فروردین ماه 1399) در قالب شش جلسه متوالی برگزار می شود. لذا اگر کسی شرکت در جشنواره شهید مطهری صبح یا بعد از ظهر را انتخاب کند، امکان انتخاب کارگاه های پیش از همایش تمام روز یا نیم روز متناظر را نخواهد داشت. برای مشاهده جزییات برنامه ارایه های فرایندهای برتر جشنواره شهید مطهری می توانید اینجا کلیک کنید.
 12. شایان ذکر است هیچ یک از کارگاه های پیش از همایش بدون ثبت نام قبلی آنلاین یا ثبت نام در محل (در صورت خالی ماندن ظرفیت) امکان پذیر نخواهد بود.
 13. نشان دادن رسید پرداخت که حاویQR می باشد برای ورود به کارگاه الزامی است و در غیر این صورت اجازه ورود به افرادی که بدون رسید پرداخت مراجعه کنند داده نمی شود.


١٠:٣٦ - 1398/12/03    /    شماره : ٦١٣٨    /    تعداد نمایش : ٩٩خروج